SSS

Baz istasyonu, bebeğinizin ayağının büyümesine uygun 2 bedenden oluşan 2 çift çorap, bir kullanım kılavuzu, bir AC adaptörü ve şarj kablosu alacaksınız.

Smart Sock / Akıllı Çorap, bebeğinizin kalp atış hızı ve oksijen seviyesi bilgilerini toplamak için nabız oksimetresini kullanır. Sensör, bebeğinizin kalp atış hızını ve oksijen seviyesini Baz İstasyonuna gönderir. Ardından Baz İstasyonu bebeğinizin kalp atış hızı ve oksijen seviyelerini akıllı telefonunuza gönderir.

Akıllı Çorap ve Baz İstasyonu, Bluetooth düşük enerji ile bağlanır. WiFi, yalnızca canlı okumaları uzaktan görüntülemek için uygulamayı kullanmak istiyorsanız gereklidir. Baz İstasyonu birincil bildirim sistemidir, bu nedenle WiFi bağlantınız koparsa veya telefonunuz kullanılamaz hale gelirse (veya telefonunuz yanınızda değilse), Baz İstasyonu yine de bildirimde bulunmak üzere tasarlanmıştır. WiFi bağlantısı şart olmasa da daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlar. HotSpot WiFi önerilmez.

Owlet Smart Sock 3, on sekiz aylık veya 13.6kg’a kadar olan çoğu çocuğa uyar. Owlet Smart Sock Plus ve Smart Sock Extension Pack, 5 yaşına veya 25kg’a kadar olan çocuklara uyan kumaş çorapları içerir.

Evet! Owlet Akıllı Çorap incedir ve normal bir çorabın altına giydirilmek için bile uygundur. Akıllı Çorabın doğrudan ten ile teması olduğundan, bebeğinizin ayağına rahatça oturması için yeterli alan olduğundan ve çorap veya patiklerin çok sıkı olmadığından emin olun.

Evet, kumaş çorap hafif bir deterjan kullanılarak düzenli olarak elde yıkanmalıdır. Yıkamadan önce çoraptan sensörü çıkardığınızdan emin olun. Kumaş çorabı haftada bir veya gerektiğinde yıkamanızı öneririz. Bu, ürünün amaçlandığı gibi çalışmasına yardımcı olacak ve cilt tahrişi olasılığını azaltacaktır. Lütfen çoraplarınızı haftada en az bir kez soğuk suda yıkayın, elde yıkayın veya bir giysi torbasında hassas programda makinede yıkayın. Hava teması ile kurumasına izin verin. Kurutucudan gelen ısı vinil pencereyi deforme edebileceğinden ve kumaşın şeklini daha hızlı kaybetmesine neden olabileceğinden kurutucuya koymayın. Geceleri bebeğinizin ayakları terleyebilir ve bakteriler sıcak ve nemli ortamlarda üremeyi sever. Düzenli yıkama bebeğinizin ayaklarını sağlıklı tutacaktır.

Owlet Smart Sock / Akıllı Çorap, 2 bedenden oluşan 2 çift çorap (1-2 beden) ile birlikte gelir. Çoraplarımız, 18 aylığa kadar veya 2.7-11kg arası bebeklere uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bebeklerin ayakları farklı şekillerde olduğu için gerçek boyut ve uyum değişebilir. Ayağa tam oturması önemlidir, ancak çorabı asla çok sıkmamak gerekir.

Evet, kumaş çoraplarımız nane yeşili, gül kurusu ve derin deniz yeşili gibi çeşitli renklerde mevcuttur.

Evet, fatura tarihinden itibaren 2 yıl garanti veriyoruz. Garanti kapsamında olmayan iki yaygın sorun, sensörlerin evcil hayvanlar tarafından zarar görmesi veya yanlışlıkla çamaşır makinesine atılmasıdır (Sıvı ile temas).

Owlet Smart Sock / Akıllı Çorap, ebeveynlere bebeklerinin sağlığı hakkında fikir vermenin yanı sıra, çocuklarını her uyuttuklarında iç rahatlığı sağlayan bir tüketici ürünüdür. Owlet Akıllı Çorap, FDA onaylı tıbbi bir cihaz değildir ve sağlıklı bebekleri olan aileler için tasarlanmıştır. Güvenli Uyku Uygulamalarının yerini alması amaçlanmamıştır.

Nabız oksimetresi 1987’den beri ABD hastanelerinde kullanılmaktadır ve uzun vadeli etkileri bulunmamıştır. Nabız oksimetresi geleneksel olarak hastaları yakmaz veya onlara zarar vermez, ayrıca olası riskler minimize edilmiştir. Tavsiye edildiği şekilde kullanılırsa bebeğinize herhangi bir zarar vermez.

Pili değiştirmeniz gerekmez. Çorap, bir düğme pil ile çalışır (kol saatinizde olduğu gibi). Ancak, çorabınızın günlük olarak şarj edilmesi gerekecektir.

Her iki ebeveyn de çocuklarının bilgilerine ve sağlık istatistiklerine uygulama üzerinden kendi akıllı telefonları ile erişerek, çocuklarını takip edebilir.

Evet! Baz İstasyonu, Akıllı Çorap için birincil bildirim sisteminizdir. Canlı okumaları göremeyecek olsanız da Baz İstasyonu, bebeğinizin kalp atış hızı veya oksijen seviyeleri belirlenmiş aralığın dışına çıktığında sizi bilgilendirmek üzere tasarlanmıştır.

Yakında Owlet Kamerayı piyasaya süreceğiz! Owlet Uygulamasında 1080p HD video akışı sağlar. Kamera, gece görüşü, iki yönlü ses, arka plan sesi, oda sıcaklığı sensörü, şifreli WiFi, 130 derecelik geniş açılı lens ve daha fazlasını sunar. Kamera tek başına harika çalışır, ayrıca Owlet Akıllı Çorap ile de entegredir.

Monitör, sağlıklı veriler alamıyorsa ve çorap düşerse size bildirilecektir.

Her çocuğun kendi ayrı ve eksiksiz Smart Sock cihazına ihtiyacı olacak, ancak yeni Owlet uygulamasıyla, aynı uygulama içinde birden fazla çocuk profilini ve Owlet cihazını kolayca ekleyebilirsiniz!

Akıllı Çorap tıbbi bir cihaz değildir. Tıbbi bir cihaz olarak kullanılması veya tıbbi bir cihazın yerini alması amaçlanmamıştır. Herhangi bir hastalığı veya sağlık durumunu teşhis etmek, iyileştirmek, tedavi etmek, hafifletmek veya önlemek, anatomiyi veya herhangi bir fizyolojik süreci araştırmak, değiştirmek veya değiştirmek için tasarlanmamıştır. Owlet Smart Sock / Akıllı Çorap, 18 aya kadar olan sağlıklı bebekler içindir ve Owlet Smart Sock’taki bildirim eşikleri tıbbi monitör kadar katı değildir. Bu ürün yalnızca bebeğinizin sağlığını izlemenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır ve sizin yerinizi alması amaçlanmamıştır. Bebeğinizin sağlığından, iyiliğinden ve güvenli uyku, sağlık ve bakım yönergelerine uymaktan siz sorumlusunuz. Akıllı Çorabı bir teşhis aracı olarak kullanmayın. Doktorunuz bir hastane nabız oksimetresi kullanmanızı tavsiye ediyorsa Smart Sock / Akıllı Çorabı kullanmayın. Doktorunuz bir hastane apne monitörü kullanılmasını öneriyorsa Smart Sock / Akıllı Çorabı kullanmayın. Akıllı Çorabı güvenli olmayan uyku alışkanlığınız için bir bahane olarak kullanmayın. Smart Sock / Akıllı Çorabı yetişkin bakımının yerine kullanmayın.

Bu teknolojiyi doktorun odasında deneyimlemiş olabilirsiniz. Nabız oksimetresi hastaneye gittiğinizde parmağınıza taktıkları küçük kırmızı klips ile ölçülen değerdir. Cildinizde küçük bir ışık parlar ve sensöre ne kadar ışık iletildiğine bağlı olarak kan akışı miktarı ve oksijen seviyeleri tahmin edilir.

Bluetooth 4.0 Düşük Enerji (2.4 GHz) kullanır. Smart Sock / Akıllı Çorap ev alarmlarından, cep telefonlarından veya diğer elektronik cihazlardan parazit almaz. Baz İstasyonu ayrıca internetiniz aracılığıyla bulutumuzla iletişim kurmak için WiFi kullanır.

Hayır, monitör her zaman açık değildir ve telefonunuzla düzenli olarak iletişim kurmak için Bluetooth Düşük Enerji (BLE) kullanır. Cihazdan yayılan radyo dalgaları, bütün gün cebimizde taşıdığımız cep telefonlarının yirmide birinden daha azdır.

Owlet uygulaması, iOS 13 veya sonraki sürümleri çalıştıran cihazlarla ve Android 7.0 veya sonraki sürümleri çalıştıran cihazlarla uyumludur.

Owlet Akıllı Çorap sensörü, uzun sürede boşalacak küçük bir pil içerir. Tamamen boşalmasına izin verilirse, sensörün orijinal özelliklerini geri kazanma yeteneğini etkileyebilir. Akıllı Çorabınızı saklamanın 6 adımı vardır.
1. Sensörü elektrikli baz istasyonunda tamamen şarj edin (sensörü şarj ederken baz istasyonunun prize takılı olduğundan emin olun.)
2. Sensörü baz istasyonundan çıkarın.
3. Baz istasyonundan çıkardıktan hemen sonra sensörü kapatın.
4. Baz istasyonunun fişini çekin.
5. Sensörü ve baz istasyonunu serin ve kuru bir yerde saklayın.
6-Sensörü her 6 ayda bir yeniden şarj edin ve 1-5 arasındaki adımları izleyin.

Shopping Cart
Scroll to Top