OWLET çorap sayesinde korkusuz yaşam!

OWLET’in reklamı karşıma çıktığında, ne için kullanıldığını okuduktan sonra bunun ihtiyacımız olan bir şey olduğunu anladım. Ne yazık ki maddi olarak bunu karşılayamıyorduk ama muhteşem OWLET bize işbirliği sağladı ve bu çorabın benzersizliğini deneyimleme fırsatı bulduk. Bebeğimizin kalp atış hızını, uyku eğilimlerini ve kanındaki oksijen seviyesini takip edebiliyor.

Oğlum down sendromlu, 7 ameliyat geçirdi ve ikisi kalp ameliyatı olmak üzere daha çok ameliyatımız olacak. Kontrol altında olması bizim için çok önemlidir. Büyüdükçe vücudunda normalde olmayan bir şeyleri giymeye ve takmaya daha çok direniyor ama OWLET çok rahat olduğu için oğlum hiç sorun etmiyor. Ayağında olmasında hiç bir sakınca yok. Onu engellemez, canını acıtmaz ve en önemlisi alanını kısıtlamaz, satürasyonu ölçülürken elinin ve parmağının tutulmaması da onun için ayrı bir özgürlük.

Bu benim için ne anlama geliyor? Özellikle hastalık durumunda iyi uyuyabilmek! Hastalığı sırasında yatağımda uyumak ve uykuya dalmaktan korkmamak benim için çok özgürleştirici. Bu benim de sakin olduğum anlamına geliyor ki bu bir bebek için çok önemli. Mutlu ebeveyn = mutlu çocuk. Telefonunuzdaki uygulama, çorabın ayaktan çıkması ve takip edememesi veya herhangi bir sorun olması durumunda sizi uyaracaktır. Nefesini kontrol etmek için odasına gitmeden ve uykusunu bölmeden telefonumdaki her şeyi uzaktan görebiliyorum. Bir diğer büyük avantaj ise kazara kalkıp kendi çorabını indirip indirmediğini görmek için bakabildiğim ayrı bir kamera. Baz istasyonu sayesinde onu her yere götürebildiğim için gerçekten minnettarım. Nerede ve ne zaman bir şeyin yolunda gitmediğinden şüphelenirsem, neye ihtiyacım olduğunu hızla ve anında kontrol edebiliyorum. OWLET bizim hayatlarımızı sakin, mutlu ve stressiz olacak şekilde değiştirdi. TEŞEKKÜR EDERİM

Küçük Matias’ın annesi

*Sunulan hikayeler ve deneyimler, belirli ebeveynlerin gerçek tanıklıklarıdır. Bunlar ücretli işbirlikleri değildir ve ifadeleri ve ürün iddiaları Owlet’in görüşlerini ve pozisyonlarını temsil etmek zorunda değildir.

Scroll to Top
This is default text for notification bar
This is default text for notification bar